Anglicky Rusky
Česky

logo

HOTEL NA KOLECH

grandexpress

GRAND EXPRESS je soukromý vlak spojující dvě největší ruská města - Moskvu a Petrohrad. Luxusní vlaková souprava, která denně vyjíždí v obou směrech přesahuje běžné představy o železniční přepravě; díky modernímu technickému vybavení, vysoké úrovni komfortu a výborné kvalitě poskytovaných služeb se Grand Express může bez nadsázky nazývat hotelem na kolech.


Toho, kdo ještě podobným dálkovým vlakem nikdy necestoval, budou určitě zajímat odpovědi na otázky, spojené se svým "ubytováním", například: "Můžu se během cesty osprchovat?", "Budu mít v kupé vlastní WC?", "Jak vypadají rozložená lůžka?" a podobně.


Pro ty cestující, kteří si vlak přejí prohlédnout zevnitř předem, společnost Grand Express objednala virtuální prohlídku své soupravy. S pomocí této užitečné interaktivní prezentace cestující mohou prozkoumat interiéry a vybavení kupé, nahlédnout do jídelního vozu nebo baru ještě před tím, než si objednají jízdenku. Možnost ve virtuální prohlídce rozložit/složit lůžko, posunout stoleček, otevřít skříň nebo poličku pomůže cestujícím lépe pocítit rozdíl mezi různými nabízenými vozovými třídami.Virtuální prohlídka obsahuje:


  • 21 panoramatických fotografií
  • pohyblivé oblasti panorámat (otevřít/zavřít dvířka apod.)
  • interaktivní plánky vagonů
  • individuální grafiku interfejsu
  • videoklipy, zasazené do textury panorámat
Další články na blogu: